Menu

  1. PL
  2. Logo Biblioteka Politechniki Lubelskiej
  3. BC
  4. BP
BIBLIOTEKA
Politechniki Lubelskiej
InfonaNet
Wyszukiwarka czasopism

Wyszukiwarka InfonaNet umożliwia wyszukiwanie czasopism wg różnych kryteriów:

Kryteria można ze sobą łączyć, co pozwala na zawężenie poszukiwań.

Menu górne podzielone jest na wyszukiwanie:

Wyniki wyszukiwania zawierają ISSN, tytuł czasopisma, dostęp (link do zawartości lub do katalogu BPL) oraz informację o rodzaju dostępu (pełny tekst, abstrakt, wersja drukowana).


Oznaczenia lokalizacji użyte w bazie:
Dostęp:

Po kliknięciu na skrót lokalizacji danego tytułu pojawia się informacja o konkretnych rocznikach dostępnych w katalogu BPL.


Oznaczenia graficzne użyte w bazie:

D - Wersja drukowana

P - Pełny tekst dostępny on-line

A - Abstrakt

S - Spis treści


Dostęp do prenumerowanych czasopism mają pracownicy i studenci PL posiadający ważną kartę biblioteczną. Ponieważ połączenie jest - zgodnie z wymogami wydawców - szyfrowane, przeglądarka internetowa może wyświetlić pytanie o akceptację certyfikatu cyfrowego oraz ostrzeżenie o potencjalnych zagrożeniach. Jest to bezpieczne połączenie z serwerem Politechniki Lubelskiej, do nawiązania którego nie są używane żadne dane osobowe czytelników w postaci jawnej.

Wersje elektroniczne prenumerowanych czasopism drukowanych dostarczane przez wydawcę Sigma-NOT (wersja trzystanowiskowa), ABRYS oraz IDG Poland wymagają kodu dostępu. Kody dostępu znajdują się u bibliotekarzy we wszystkich punktach udostępniania oraz po zalogowaniu na stronie Biblioteki Politechniki Lubelskiej TUTAJ (w miejscu "Dostęp spoza sieci do wydawnictw prenumerowanych").

Login: numer karty bibliotecznej (dla studentów numer elektronicznej legitymacji studenckiej, np. 0XXXXX) Hasło: numer PESEL czytelnika

W razie problemów z logowaniem prosimy o kontakt z Oddziałem Informatyzacji BP