Menu

  1. PL
  2. Logo Biblioteka Politechniki Lubelskiej
  3. BC
  4. BP
BIBLIOTEKA
Politechniki Lubelskiej
InfonaNet
Wyszukiwarka czasopism

Wyszukiwarka InfonaNet umożliwia wyszukiwanie czasopism wg różnych kryteriów:

Kryteria można ze sobą łączyć, co pozwala na zawężenie poszukiwań.

Menu górne podzielone jest na wyszukiwanie:

Wyniki wyszukiwania zawierają ISSN, tytuł czasopisma, dostęp (link do zawartości lub do katalogu BPL) oraz informację o rodzaju dostępu (pełny tekst, abstrakt, wersja drukowana).


Oznaczenia lokalizacji użyte w bazie:
Dostęp:

Po kliknięciu na skrót lokalizacji danego tytułu pojawia się informacja o konkretnych rocznikach dostępnych w katalogu BPL.


Oznaczenia graficzne użyte w bazie:

D - Wersja drukowana

P - Pełny tekst dostępny on-line

A - Abstrakt

S - Spis treści


Dostęp do prenumerowanych czasopism mają pracownicy i studenci PL posiadający ważną kartę biblioteczną. Ponieważ połączenie jest - zgodnie z wymogami wydawców - szyfrowane, przeglądarka internetowa może wyświetlić pytanie o akceptację certyfikatu cyfrowego oraz ostrzeżenie o potencjalnych zagrożeniach. Jest to bezpieczne połączenie z serwerem Politechniki Lubelskiej, do nawiązania którego nie są używane żadne dane osobowe czytelników w postaci jawnej.

Wersje elektroniczne prenumerowanych czasopism drukowanych dostarczane przez wydawcę Sigma-NOT (wersja trzystanowiskowa), ABRYS oraz IDG Poland wymagają kodu dostępu. Kody dostępu znajdują się u bibliotekarzy we wszystkich punktach udostępniania oraz po zalogowaniu na stronie Biblioteki Politechniki Lubelskiej TUTAJ (w miejscu "Dostęp spoza sieci do wydawnictw prenumerowanych").

Przy logowaniu należy podać nr karty bibliotecznej (dla studentów numer elektronicznej legitymacji studenckiej, np. 0XXXXX) oraz hasło konta bibliotecznego.

W razie problemów z logowaniem prosimy o kontakt z Oddziałem Informatyzacji BP